ALL EVENTS


Członkinie i członkowie Alliance Business Connect spotykają się w największych  miastach w Polsce, a wydarzenia ABC mają różny charakter - networkingowy, ekspercki, lobbingowy, edukacyjny i towarzyski. Odbywają się zarówno w formule stacjonarnej, jak i w formule online. Podczas spotkań uroczyście przyjmowani są do grona ABC nowi członkowie, którzy otrzymują Certyfikaty Członkowskie jako symbol przynależności do społeczności Alliance Business Connect. Na eventy klubowe zapraszani są także goście specjalni, członkowie innych organizacji biznesowych i społecznych, politycy i przedstawiciele świata nauki i kultury. Alliance Business Connect jest organizacją przyjazną i otwartą na poznawanie nowych osób, nawiązywanie współpracy biznesowej, wymianę myśli i rozwój.


Powakacyjne spotkanie społeczności Alliance Business Connect

19 września w Hotelu Forest, zlokalizowanym w sercu Lasu Wolskiego na obrzeżach Krakowa, odbędzie się powakacyjne spotkanie społeczności ABC. Do zobaczenia!

Letnia Gala Alliance Business Connect

Za nami wyjątkowa Letnia Gala ABC, która odbyła się 6 czerwca w Hotelu Farmona Business & Spa. Wydarzenie zgromadziło naszych przyjaciół oraz partnerów biznesowych, a także gościło wyjątkowe osobistości, takie jak Magdalena Różczka i Marek Niedźwiecki.

Sprawdź relację z wydarzenia!

Konferencja "Przyjazne podatki - prosta księgowość. Jak to zrobić?"

Alliance Business Connect i Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Krakowie mieli przyjemność zorganizować wyjątkowe wydarzenie, które odbyło się 23 maja 2024 roku w Krakowskim Salonie Ekonomicznym Narodowego Banku Polskiego. Konferencja „Przyjazne podatki - prosta księgowość. Jak to zrobić?” zgromadziła przedsiębiorców, księgowych oraz ekspertów, którzy wspólnie omawiali przyszłość polskiego systemu podatkowego.

Sprawdź relację z wydarzenia!

Posiedzenie Senatu RP - "Firmy rodzinne – szanse i zagrożenia w dobie dynamicznych zmian"

21 maja w Senacie RP odbyło się posiedzenie Zespołu ds. zrównoważonego rozwoju, skupione na temacie "Firmy rodzinne – szanse i zagrożenia w dobie dynamicznych zmian". Obradom przewodniczył senator Krzysztof Kwiatkowski, a udział wzięli ministrowie Finansów, Rozwoju i Rolnictwa oraz eksperci, w tym prof. Adam Mariański i Katarzyna Woszczyna z Alliance Business Connect.

Sprawdź relację z wydarzenia!

Spotkanie "Business Around The World"

25 kwietnia w Krakowie odbyło się spotkanie "Business Around The World", które skupiło się na międzynarodowym aspekcie rozwoju biznesu. Prezentacja możliwości wsparcia ekspansji Firm Członkowskich ABC i międzynarodowy business mixer stworzyły przestrzeń do rozmów o możliwościach współpracy międzynarodowej w sojuszu.

Sprawdź relację z wydarzenia!

Spotkanie "All Good Taste"

7 marca w Katowicach odbyło się spotkanie z cyklu "All Good Taste". Wydarzenie rozpoczęła nowa formuła networkingu. Zaproszeni goście mogli spotkać się w przestrzeni odpowiadającej na potrzeby biznesowe członków - ABC Business Space. 

Sprawdź relację z wydarzenia!

Noworoczne Spotkanie ABC

Alliance Business Connect rozpoczął rok 2024 Spotkaniem Noworocznym, które było okazją do uroczystego przyjęcia nowych członków ABC, przedstawienia kandydatów do naszej organizacji oraz przeprowadzenia mixera biznesowego.

 Sprawdź relację z wydarzenia!

Premiera Alliance Business Connect

7 grudnia 2023 roku odbyła się uroczysta premiera Alliance Business Connect. W siedzibie organizacji, Willi Decjusza w Krakowie, zebrało się ponad stu przedsiębiorców, ludzi biznesu i przyjaciół, którzy zdecydowali, że chcą współtworzyć sojusz ABC.

Sprawdź relację z wydarzenia!