Konferencja "Przyjazne podatki - prosta księgowość. Jak to zrobić?"

23 maja 2024, Kraków

Wspólnie ze Stowarzyszeniem Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Krakowie mieliśmy przyjemność zorganizować wyjątkowe wydarzenie, które odbyło się 23 maja 2024 roku w Krakowskim Salonie Ekonomicznym Narodowego Banku Polskiego (NBP). Konferencja „Przyjazne podatki - prosta księgowość. Jak to zrobić?” zgromadziła przedsiębiorców, księgowych oraz ekspertów, którzy wspólnie omawiali przyszłość polskiego systemu podatkowego.

Podczas wydarzenia uczestnicy mieli okazję poznać najnowsze trendy i najlepsze praktyki w zakresie księgowości i podatków. Swoje wystąpienia mieli m.in. przedstawiciele fiskusa, przedsiębiorcy oraz eksperci z dziedziny automatyzacji procesów księgowych. Ich różnorodne perspektywy pozwoliły na kompleksowe spojrzenie na omawiane tematy, co przyczyniło się do owocnych dyskusji. Ich wyniki posłużą do sformułowania rekomendacji dla Ministerstwa Finansów dotyczących usprawnień w polskim systemie podatkowym.

Szczególne podziękowania kierujemy do reprezentantów Alliance Business Connect:

  • Stefana Życzkowskiego – ASTOR
  • Prof. Adama Mariańskiego – Mariański Group
  • Edyty Wojtas – SaldeoSMART
  • Małgorzaty Czarneckiej– 360 Księgowość

Konferencję merytorycznie przygotowali oraz moderowali Katarzyna Woszczyna, prezeska ABC oraz Łukasz Górka, prezes krakowskiego oddziału SKwP.

Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich uczestników za obecność i aktywny udział w dyskusjach!

Sponsor wydarzenia: SaldeoSMART
Patron medialny: Europerspektywy